Je Ľudovít Kaník koňom Roberta Fica?

Autor: Zoltán Tóth | 19.7.2016 o 10:43 | Karma článku: 6,34 | Prečítané:  1800x

Kaník sa pustil do organizátorov protestov pred Bonaparte. Kritizuje ich, lebo im podľa neho chýba hlbšia myšlienka. A že nepredstavujú alternatívu voči Ficovi.

Vo svojom komentári sa rozhodol kritizovať organizátorov protestov, že sa sústreďujú len na protestovanie proti Ficovi. Podľa Kaníka si autori "vôbec nevytýčili cieľ" presvedčiť ľudí, aby volili iného, než Fica.

Vodu káže, víno pije
Zaujímavé pritom je, že Kaník sám organizoval protesty proti Ficovi. Jeho protest sa síce skončil fiaskom, ale otázka znie - prečo ho organizoval? Prvá myšlienka je, že sa chcel priživiť na sláve a ukradnúť si trochu mediálnej pozornosti. Ale jeho kroky za posledný rok môžu mať aj iné vysvetlenie.

V prospech Fica
Z Kaníkových aktivít za posledné obdobie mohol prekvapujúco profitovať Fico. Zoberme si to od konca. Aktuálne Kaník kritizuje protesty pred Bonaparte, lebo im údajne chýba alternatíva. S kritikou protestov sa tak otvorene pripojil k Ficovi a SMERu.

Pred tým si zorganizoval vlastný trucprotest, s ktorým sa pokúsil rozbiť jednotu protestov. Zároveň s účasťou 30 ľudí na svojom proteste navodil dojem, že protesty proti Ficovi slabnú.

Pred voľbami sa rozhodol nekandidovať so svojou stranou a podporiť SAS. Napriek sľubu ale nakoniec jeho strana kandidovala a vďaka tomu prepadli ďalšie hlasy.

A začiatok volebnej kampane odštartoval tak, že si založil vlastnú trucstranu. Lepší signál o roztrieštení pravice si Fico ani nemohol želať.

Ficov koník Kaník?
Takže naozaj je na mieste otázka - nekoná Kaník ako Ficov dobre skrytý koník?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?