Andrej Danko zaútočil na OĽANO

Autor: Zoltán Tóth | 21.6.2016 o 11:15 | Karma článku: 10,26 | Prečítané:  3521x

Ešte minulú nedeľu Andrej Danko okiadzal OĽANO. Nehovoril o tom, že by mali zlý program. Namiesto toho obhajoval návrh zákona, ktorý by umožnil rozpustenie Matovičovho hnutia.

V diskusnej relácii na TA3 Andrej Danko vypustil niekoľko nezmyslov. Úplne prvý súvisel s koncesionárskymi poplatkami. Povedal, že on kľudne zahlasuje za zvýšenie koncesionárskych poplatkov, ale vedenie RTVS by malo prestať vyhodnocovať vysielanie sledovanosťou. Tu som prvýkrát zapochyboval o príčetnosti predsedu SNS. Nikto normálny nebude liať peniaze do televízie, ktorú nikto nesleduje. Pán Danko povedal, že bude.

Ale to pravé terno prišlo neskôr. Tam Danko vyhlásil, že počet členov hnutia OĽANO je porušením ľudských práv občanov Slovenska. Áno. V televízii, na kameru, prehlásil úradne príčetný človek, že počet členov hnutia OĽANO je porušením ľudských práv.

Nezmyselnú argumentáciu sa mi ďalej nechce rozoberať, môžte si ju pozrieť v archíve, cca od 30-tej minúty. Ale zaujalo ma, prečo by sa predseda SNS chcel takto verejne strápniť. A napadli mi len dve možnosti.

1. Andrej Danko nie je príčetný
Andrej Danko je právnik, má titul JUDr. V zákonoch sa teda vyzná. Ak by to mal v hlave normálne, tak vie, že hovorí právne nezmysly. Keďže ich hovorí, prvé mi napadlo že nie je príčetný.

2. Andrej Danko plánuje ovládnuť OĽANO
V návrhu, ktorý predseda SNS obhajoval, chce donútiť OĽANO, aby muselo nasilu nabrať členov. A tu mi napadlo druhé vysvetlenie zdanlivo nezmyselného Dankového konania. Čo ak má pripravených ľudí, ktorí sa nahlásia do OĽANO, a tak sa ho SNS pokúsi ovládnuť?

Iné logické vysvetlenie Dankového konania nevidím. Ak vy áno, napíšte mi ich do komentárov. Ale na základe tejto televíznej relácie môžme bezpečne povedať, že predseda SNS sa zameral na OĽANO.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Spasí nás univerzálny základný príjem?

Stroje a automatizácia prinesú v budúcnosti stratu polovice pracovných miest. Spolu s tým príde ešte väčší hnev ľudí bez práce. Bude to znamenať pád demokracie?

AUTO

Nie v každej hmle treba zapnúť hmlovky

Predné a zadné hmlové svetlá plnia rôzne funkcie.

ROZHOVOR

Zosnulá Jaroslava Blažková: V Kanade som žila náhradný život

V tomto smutnom svete treba vyhľadávať jagavé momenty.


Už ste čítali?